نتایج جستجو برای عبارت :

شرح این آتش جان سوز نهفتن تا کی؟!

دوستان شرح پریشانی من گوش کنید
داستان غم پنهانی من گوش کنید

قصه بی سر و سامانی من گوش کنید
گفت وگوی من و حیرانی من گوش کنید

شرح این آتش جان سوز نگفتن تا کی
          سوختم سوختم این راز نهفتن تا کی

روزگاری من و دل ساکن کویی بودیم
ساکن کوی بت عربده‌جویی بودیم

عقل و دین باخته، دیوانهٔ رویی بودیم
بستهٔ سلسلهٔ سلسله مویی بودیم

این لول غیرارادی دست‌ها در میان‌سالی و سالمندی شایع هستند. داخل بسیاری موارد این لرزش‌ها تهدیدکننده بود نیستند، اما  چنانچه  دچار لرزه شدید دست‌ها شوید، امکان پذیر است حتی  اجرا کارهای ساده‌ای متشابه غذا خوردن، لباس نهفتن یا رانندگی برایتان مشکل شود. لرزش دست ممکن است درون طی استراحت و عدم فعالیت رخ دهد که میزان آن لرزش مشت در افراد دارای بیماری پارکینسون است . اغلب این لرزش‌های دست درون هنگام استراحت حالتی خلق می‌کند که گویی بی ن
دارم سخنی با تو و گفتن نتوانموین درد نهان سوز نهفتن نتوانم
تو گرم سخن گفتن و از جام نگاهتمن مست چنانم که شنفتن نتوانم
شادم به خیال تو چو مهتاب شبانگاهگر دامن وصل تو گرفتن نتوانم
با پرتو ماه آیم و، چون سایه دیوارگامی از سر کوی تو رفتن نتوانم
دور از تو من سوخته در دامن شب‌هاچون شمع سحر یک مژه خفتن نتوانم
فریاد ز بی مهریت‌ ای گل که درین باغچون غنچه پاییز شکفتن نتوانم‌
ای چشم سخن گوی تو بشنو ز نگاهمدارم سخنی با تو و گفتن نتوانم
+میدونی... میشه از اینی که هستی فرار کنی
میتونی اینی که هستی رو بپذیری...
میتونی با همینی که هستی زندگی کنی
و میشه هست و نیستتو تغییر بدی!!
-پای فرار کردن ندارم
حوصله ی موندن ندارم
انگیزه ی زندگی کردن ندارم
و توان تغییر... اونم ندارم!
میدونی... تنها چیزی که دارم یه احساس سنگینی عمیقه
مث یه سنگ بزرگ ک با یه زنجیر ب پام وصله و منی که هر لحظه دارم بیشتر توو اقیانوس فرو میرم...
دستای خالی منو ببین...! بنظرت هیچ جوره میشه رها شد...؟
وقتی میدونم تهش چی میشه فق
«وحشی بافقی»

کس در آن سلسله غیر از من و دل بند نبود
یک گرفتار از این جمله که هستند نبود

نرگس غمزه زنش این همه بیمار نداشت
سنبل پر
شرح این آتش جان سوز نگفتن تا کی؟
سوختم سوختم این راز نهفتن تا کی؟
عقل و دین باخته، دیوانه ی رویی بودیم
بسته ی سلسله ی سلسله مویی بودیم
کس در آن سلسله غیر از من و دل بند نبود
یک گرفتار از این جمله که هستند نبود
نرگس غمزه زنش این همه بیمار نداشت
سنبل پرشکنش هیچ گرفت
به پیشنهاد آقاجواد عزیز، مدیر محترم وبلاگ سکوت و بنا به دعوت آقاحامد عزیز، مدیر وبلاگ فانوس و اقا محسن رحمانی مدیر محترم وبلاگ روزهای زندگی من، دعوت شدم به چالشِ «10 کاری که باید قبل از مرگم انجام بدهم» که البته نفهمیدم این کار، چالش است یا پویش؟ حالا چه چالش باشد چه پویش، کوشش کردم در حد بضاعت اندکم چند سطری را بنگارم و به حضور مبارکتون تقدیم بدارم. ان شاءالله ناخوشایند و نا مقبول نباشد.
برآنم تا در عرصۀ آزادی و در مسیر آزاد اندیشی از حال ام
به پیشنهاد آقاجواد عزیز، مدیر محترم وبلاگ سکوت و بنا به دعوت آقاحامد عزیز، مدیر وبلاگ فانوس و اقا محسن رحمانی مدیر محترم وبلاگ روزهای زندگی من، دعوت شدم به چالشِ «10 کاری که باید قبل از مرگم انجام بدهم» که البته نفهمیدم این کار، چالش است یا پویش؟ حالا چه چالش باشد چه پویش، کوشش کردم در حد بضاعت اندکم چند سطری را بنگارم و به حضور مبارکتون تقدیم بدارم. ان شاءالله ناخوشایند و نا مقبول نباشد.
برآنم تا در عرصۀ آزادی و در مسیر آزاد اندیشی از حال ام
اندرو هاردی روی اسکوتر برقی خویشتن از خیابانی در مرکز بخانه برگشتن لس آنجلس گذر می کرد که خودرویی با سرعت ۸۰ کیلومتربرساعت به او اصابت و حدود ۴ متر داخل هوا پرت کرد؛ هاردی سرش به پیاده رو برخورد کرد و بیهوش شد. شکستن دو استخوان درون هر کدام از پاها و استخوان ران به همراه کشکک زانو، آسیب دیدگی یکی از ریه ها، شکستن سه مهره گردن به اضافه آسیب دیدگی موکد سر بالغ ۲۶ ساله، از یکسره عواقب این تصادف سهمناک بودند.هاردی که کلاه پناه نپوشیده بود، گفت:بر
زلفی سپید 

اول مرداد هزارو سیصد و قو... 
نامه ای بی مقدمه پیدا میشود ، دخترک در عالم دنیایی کودکانه میپندارد که آن نامه چیز مهمی ست که در زیر کاناپه پنهانش کرده اند ، پس آنرا نگه میدارد ، مدتی بعد....
دختربچه ی هفت ساله برای اولین بار بکمک پدرش از پله های چوبی نردبان بالا میرود و موفق به فتح پشت بام میشود ، اما....  
دخترک کفشهایی را لبه ی بام میابد ، که بطرز عجیبی سرشار از حرفهای ناگفته است، گویی زمانی مالک کفشهای پاشنه بلند ، خود را از لبه ی ب
بقلم شهروز براری صیقلانی اپئزود اول از اثر شماره یک                    نویسنده اثر     شهروز براری  صیقلانی  اثر   
L♥o♥v♥e♥♥♥s♥h♥i♥n♥♥b♥r♥a♥r♥y♥

داستان اول ♦♦ از شهروز براری صیقلانی   ♦♦

همواره حرفهایم را نتوانستم بگویم ، درعوض بی وقفه نوشته آم . چه توان کرد وقتی توان ابراز نباشد؟ نوشتن بهتر از در خود نهفتن است . هر چه است از نگفتن بهتر است. افسوس ک اشتیاق خواندنش نباشد. افسوس.....
ترا روی کاغذ ها جامیگذارم و میروم ،م
    خواجه شمس‌الدین محمد حافظ شیرازی فرزند بهاءالدین معروف‌ترین شاعر عارف قرن هشتم و یکی از چهار تن از بزرگترین شاعران ایران است که معروف جهان شده‌اند. در باب این استاد فناناپذیر و بی‌نظیر که او را لسان‌الغیب و ترجمان‌الاسرار لقب داده‌اند اشارتهائی در بسیاری از کتابها مانند تذکره‌الشعراء دولتشاه سمرقندی که بعد از فوت اوست تا مجمع‌الفصحا و ریاض‌العارفین تألیف رضاقلی خان همه مشتمل بر نام و شرح مختصری از حالات وی ‌می‌باشد ولیکن هیچ
 سلام.  خشک آمدید به خانه ی  به نام خمام ... چی گفتم الان؟...    ببشخی.  من تمرکوزم در رفته الان  از  انتهاش ابتلا میگم. چی؟...  من چرت پرت میگ؟    میدونی من کی ام؟   میدورنی هیچ اینجا کجاست؟  تی چومانه  بازا کون مره بیدین ،  چی؟  چی سده؟   ببخشید دای جان م ن  کمبود اعصاب دارم  دکتر بیشرف  گفته باید روزی سه کیلو خیار بخورم تا خوب بشم.    چی؟  من دولوغ گفتم؟   جانه  من نه،  تو بمیری اگه  دروغگی زده باشم  .  بپر برو جعبه ی خیار هارو. بیار. تا. ویتامین  

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها